Telefon: (212) 523 02 53 Mail:ema@emacelikkapi.com

Teknik Özellikler

/ Teknik Özellikler
Teknik Özellikler

Teknik Detaylar

Çelik Kapı müşterileri, tanıtımı yapılan teşhir ürününün içini gösteren kesitin bulunmaması durumunda genel olarak görsellik,kişilerin vermiş olduğu yüzeysel itimat ve bütçesine uygun fiyata göre hareket etmektedir.
Müşterilerimizin genel olarak mağaza ziyaretlerinde sıkça sordukları "bu çelik kapı açılırmı?" sorusuna karşılık olarak cevabımız; çelik kapıya dışarıdan gelecek olan fiziki güçlere karşı koyabilecek ve açılma süresini müşterek oturulan mekanlara uyumlu avrupa standartlarında çelik kapılar üretmektir. Güvenliğin ekonomiği, ucuzu ve uygunu olmaz amaç sadece kapı almak ise 15-20 yıl öncesinin teknolojisiyle tek tip ölçü, günü birlik montaj delikli tuğlaya kaynaklı, köpüklü ve dış taraftan montaj vidaları belirgin kapı tercih etmek zorunludur.

Doorema

Tercihiniz güvenli ve emniyetli çelik kapı ise mutlaka yerine uyumlu birebir ölçü alınarak çift taraflı takviyeli geçme kasa uygulanıp enaz metrik-6 çelik vidalar ile iç taraftan bağlanarak kriko ve kanırtmaya karşı mukavemet artırılmalıdır.
Doorema çelik kapı olarak, ölçüye göre ve özel imalat gerçekleştirmekteyiz. Ürettiğimiz kapıların her biri TSE standartlarında ve yaşanabilecek talihsiz vakalara karşı test edilerek siz değerli müşterilerine sunulmaktadır.
Eğer hedefiniz sağlam ve kaliteli bir çelik kapı ise size Doorema yeter.

Teknik Çizimler